Пошук по блогу

понеділок, 14 серпня 2017 р.

Правила домівки. МК від Наді BlackBerry.

Вітаю!
З вами BlackBerry і я продовжую вносити затишок у свою оселю різними рукодільними дрібничками. Ось сьогодні покажу вам такі приємні правила нашої домівки. Давно зустрічала на просторах нета різні варіації на цю тему і дуже кортіло чогось свого: індивідуального, зробленого власноруч і на рідній мові. А з чудовими матеріалами ROSA TALENT у творчому світі немає нічого неможливого!
Не раз уже наші талановиті дизайнери показували у роботі рідину для трансферного переносу і транферні карти. Сьогодні ми теж використаємо цей диво-продукт, але для переносу тексту.Отже, нам знадобляться:

  • дощечка для випалювання(або інша пласка заготовка);
  • трафарет;
  • фарба акрилова, пензлик або краще поролоновий спонж;
  • рідина для трансферного переносу;
  • дерев'яна паличка, стека чи звичайна ложка;
  • ватні палички;
  • акриловий лак;
  • власне текст для переносу
Серед заготовок для декору та декупажу я довго обирала підходящу поверню. Хотілось чогось геть простого. Вибір впав на дощечки для випалювання - вони тонкі, гладкі та мають гарний візерунок, адже це натуральне дерево. Дуже люблю запах деревини - це викликає безліч приємних спогадів із дитинства.
Для початку я все ж таки пройшлась по дощечці дрібним наждачним папером, щоб надати їй ще більшої гладкості. Потім прийнялась за фон. Обрала ніжну тілесну фарбу та трафарет - ось такий чудовий малюнок із деревом та пташечками. Якраз в тему) 
Зверніть увагу на трафарет: його можна використовувати як є, або шляхом послідовного нанесення можна виконати ціле деревцятко. Зручно, чи не так?


Зпочатку я наносила фарбу пензлем, але раптом прийшла ідея взяти спонжик із кухонної губки - це дуже зруно і не лишається слідів від пензлика. Просто беремо невелику кількість фарби на спонж і чпокаємо ним по трафарету. І можна не боятись розмиття малюнку - самоклеючі трафарети прекрасно цьому запобігають.


Ось така ніжність у нас вийшла)


Далі, після повного висихання фарби, беремось за наші написи. Я роздрукувала певні фрази на звичайному лазерному принтері, на зичайному офісному папері. Головне не забувати, що тест має бути відображений дзеркально - в іншому випадку на готовій роботі буде неправильне відображення.


Для зручності я розрізала лист на окремі фрагменти.


Далі прикладаємо листик лицем до нашої дощечки, слідкуючи щоб слова ішли рівненько та кріпимо гарненько малярним скотчем.


Далі іде найвідповідальніша, проте зовсім не важка частина роботи.


Набираємо на ватну паличку маленьку кількість нашого засобу, та натираємо нею папірець до проявлення напису. Одразу ж беремся за паличку(я витягнула ось таку пластмасову стеку із дитячого набору пластиліну) модна взяти і ложку і без зайвих зусиль тремо по надпису. Акуратно піднімаємо листик і дивимось, чи достатньо пігмента перейшло на дощечку. Якщо напис не зовсім чіткий, то процедуру повторюємо. Основні умови - це мізерна кількість транферної рідини та тертя із помірним зусиллям. Якщо переборщити хоч із чимісь, то букви можуть розпливтись.


Знімаємо наш папірець і маємо гарний напис уже на дощечці. У зоні перенесення маємо вологі сліди, які зникають із висиханням напису. Переносимо усі правила на дощечку.Після висихання рідини я покрила дощечку матовим лаком. Ось і все)
Зізнаюсь, найважчим у роботі було зробити цей дзеркальний текст=) - я геть втралила свої професіні навички)))

Бажаю вам вдалого тижня та втілення будь-яких творчих ідей, а ROSA TALENT в цьому допоможе)

5 коментарів: