Пошук по блогу

понеділок, 6 листопада 2017 р.

НОВА скрап-колекція "New Year's magic" від ROSA TALENT!Час створювати новорічний настрій! Адже Новий рік - свято, до якого готуватись суцільне задоволення. І чим довший процес підготовки, тим приємніше святкування. 
 Раді Вам представити   
Новорічну скрап-колекцію «New Year’s magic» ROSA TALENT


  • 20 мотивів паперу - 10 двосторонніх аркушів (з них 1 аркуш з тегами та 1 аркуш з цифрами, надписами та вирізками) із святковими дизайнами для створення листівок, тежиків, подарункових пакетів, скрап альбомів  та просто новорічних декорацій.  

Чудове поєднання фонових сторінок із самостійними малюнками та декор елементами допоможуть   Вам з легкістю створити справжнє свято

Розмір аркушів 30,48 * 30,48см, щільність 200г/м.кв. 
  •  5 планшеток чіпбордів від 8 до 22 елементів на кожній;
  •  3 дизайни трафаретів  (фоновий, бордюрний та з візерунками).


Дизайни паперу колекції «New Year’s magic» створені в одному стилі та декількох кольорових рішеннях, для того, щоб листи ідеально доповнювали один одного, але при цьому залишали можливість створити, з однієї колекції, роботи різні за настроєм.ЛЕГКО СТВОРЮЙТЕ ЗАВЕРШЕНУ РОБОТУ З ТЕМАТИЧНОЮ КОЛЕКЦІЄЮ для скрапбукінгу від ROSA TALENT!

Сподобалася новинка? Ми також від неї у захваті. Саме тому хочемо подарувати комусь всю цю красу. В цукерочку входять:
10 аркушів паперу
5 планшеток чіпборду
3 трафарети

 Правила цукерочки прості:

- ти є читачем нашого блогу;
- банер з нашою цукеркою є на боковій панельці твого блогу, якщо ти шериш інфу про цукерку в соцмережах, ми можемо там знайти цю інформацію;
- більше поширень більше шансів. Записуй в лінки свої соцмережі (блог, контакт, фейсбук і твої шанси на виграш зросли втричі).
- цукеркові блоги і сторінки, участі не приймають;
- запишися в Лінкса до 17.11.2017р.
- цукерка їде по Україні.
An InLinkz Link-up

Бажаємо всім успіху.

2 коментарі: