Пошук по блогу

понеділок, 1 січня 2018 р.

З Новим Роком! Завдання січня ОЕ "СОЛОДОЩІ"

Дорогі наші читачі.
Щиросердечно вітаємо вас з 2018 роком. Нехай він стане для кожного роком досягнень, здобутків, радості та щастя!
Ми ж подбаємо про те аби він для вас ще був творчим, та наповненим креативом від команди ROSA.
Хочемо вас запросити у наше перше цьогорічне завдання. Святкуючи зимові свята ми собі не уявляємо радісних діток без солодощів. Саме вони і будуть нашим ОЕ. Солодкого вам року, дорогі читачі.

Адріана.
Гав -гав. Вітаю всіх з Новим Роком. Нехай цей рік вірно оберігає позитивні здобутки року попереднього та несе хорошу службу у захисті вас від всяких негараздів та клопотів.
По нашому завданню я підготувала цукерочки-упакування. А про теплу та фетрову частину подбала донечка. А ви часто творите з дітками? Бо для мене це справжній кайф.

Знали б ви як вона гордиться і тішиться від того, що плід її праці є на банері нашого блогу. Я не знаю якими словами передати цю дитячу радість, ці перші емоції досягнення чогось і то меганатхнення яке поселилося в її серденьку. А вас надихають такі моменти? 
Цукерочки я зробила з дизайнерсього паперу. Мене ну дуже приваблює його ціна і для такого типу робіт він ну просто ідеальний.
Прикрасила цукерочки я саморобними бантиками, які вирізала на плотері і хочу вам сказати, що дизайнерський папір прекрасно ріжеться.
І  кексик Яночки з фетру.

Сподіваюся ми з донечкою змогли вас надихнути для участі в нашому завдання.
Очікую ваші роботи з солодощами до 30 січня і нагадую, що Запрошений Дизайнер по результатах голосування отримує сертифікат на суму 250грн. на покупку матеріалів ROSA TALENT.
Бажаю вам натхнення!

8 коментарів:

 1. Какое вкусное задание! А кексик какой чудесный - нежный,воздушный! Как зефирное облачко,украшенное сладкой мастикой! Спасибо за вдохновение!

  ВідповістиВидалити
 2. Какое вкусное задание... Вдохновили.... :) очень понравился фетровый кекс. Очень аккуратно сделан и выглядит очень аппетитно, прямо съела бы! Захотелось и мне сшить такую красоту. А есть выкройка кекса?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой... Писали комент одновременно... И пришли одинаковые мысли... :) реально вкусное задание!

   Видалити
 3. Очень классные конфетки, а от кексика я в восторге))) Очень нежный и аккуратный)) Мы с сынишкой тоже иногда творим вместе и эти работы особенные на энергетическом уровне))

  ВідповістиВидалити
 4. Чудесные коробочки-конфетки!!! Отличная идея подарить сладкий подарок так ярко и оригинально упакованный. А это милое, нежно-зефирное пирожное из фетра выглядит как настоящее лакомство, а в новогодние дни запросто может украсить собой ёлку. Вы с дочкой - отличный творческий тандем!!!)))

  ВідповістиВидалити
 5. Кексік як справжній! Так і хочеться його з‘істи! Дочка дуже талановита!

  ВідповістиВидалити
 6. Сейчас сделаю чайку и с конфетками и кексиками почаюем. Анри, конфетки супер, а кексик милота. Как же круто когда дети и родители на одной волне, а тем более на волне творчества. Вдохновения вам.

  ВідповістиВидалити
 7. Такий милий! Аж захотiлося солоденького!!!

  ВідповістиВидалити