Пошук по блогу

пʼятниця, 2 червня 2017 р.

Надихаюча сторінка про мандри від Євгенії Чунис.

Всім привіт!

Ось і літо, пора незабутніх подорожей і вражаючих мандрів!
І ми не будемо пасти задніх, відправляємось прямо зараз... 
у наш віртуальний світ  творчості!
Нещодавно я показувала вам  чудову колекцію ( Travel), яку  презентувала Rosa


А  ви можете комплектувати за всласним бажанням і смаком свій особистий набір для тревел робіт, вибираючи папір, чіпи, висічки ....зовсім скоро ще й  ... тадам...трафарети на цю ж тему. Я дуже люблю трафарети від Роси за їх ціну, широкий вибір, товщину, клейкість і зручність. Вони не ковзають, не сповзають в самий важливий момент, не підтікають.  Чудово клеяться і до холстів і до паперу. Якщо трафарет ще новий, то для приклеювання його на папір трохи забираю липкість ( просто приклеюючи до долоні).  Швидко і просто.


За допомогою таких трафаретів ви зможете прикрасити будь-який тревел об'єкт, а також використати їх як єдиний бюджетний варіант , так і в наборі з іншими продуктами цієї колекції.
Трафарети продумані до дрібниць  - є фонові трафарети, написи, стрілки, вказівники і і нші атрибути для подорожей.
У своїй роботі я використала-випробувала всі трафарети :).


Використала також багато ОЕ цього місяця - чіпів з тревел колекції.
Також в хід пішли висічки  і лист паперу з вирізалками.Ну і без фарби не обійшлося, де ж ви бачили подорож без бруду :)?
Дякую, що завітали!


Запрошуємо прийняти участь у нашомі Чіпбордовому завданні червня:

5 коментарів:

  1. Женя, сторіночка вийшла суперова! Все як я люблю: багато деталей та шарів, використано максимум паперу та декору до колекції.

    ВідповістиВидалити
  2. Женя, сторіночка вийшла суперова! Все як я люблю: багато деталей та шарів, використано максимум паперу та декору до колекції.

    ВідповістиВидалити
  3. Женя, сторінка просто супер! Поєднання та кількість елементів вражає! Твоя робота це теж подорож у вивчення деталей з яких вона створена!

    ВідповістиВидалити