Пошук по блогу

четвер, 10 травня 2018 р.

Вітальна коробочка від Каті Баришевої + майстер-клас!

Привіт, росинки! На зв'язку Катя Баришева і моя подарункова коробочка. 
Сьогодні розповім як таку створити самостійно. Можливо десь в світі вже є подібна технологія, але ту, що пропоную я, напрацьована методом проб і помилок:) 
Чим особливі вітальні коробочки? Їх запросто можна використати як красиву упаковку для подарунку на день народження, весілля, хрестини. Така коробочка вишукано припіднесе грошовий презент. Часто в середину кладу невеличку листівку 8х8 см, оформлену в такому ж стилі та кольорі. Отримувач буде щасливий від такого подарунок і теплих слів на згадку.


Отож, до роботи). Коробка в готовому вигляді матиме такі параметри: 10,4х10,4х10,3см. Для початку потрібний білий або молочний папір плотністю не менше 200гр\м2. Я взяла ватман і вирізала 2 квадрати розміром 29х29см - нижня частина коробочки і 18х18 см - кришка. На квадраті 29х29 см на двох перпендикулярних сторонах відклала такі виміри: 4,5 см (клапан, що загортатиметься всередину), 5 см ( висота коробочки), 10 см, 5 см (висота), 4,5 см (клапан). На квадраті 18х18 таким самим чином позначила: 1,8 см(клапан), 2  см (висота кришки), 10,4 см, 2 см, 1,8 см. Розміри можна змінювати, в залежності від величини бажаної коробки). Пробігувала за представленими вимірами на дошці для біговки. 


 Зріжемо ножицями або канцелярським ножем непотрібний папір, щоб вийшли деталі такої форми, які представлені на фото.Наступний крок - це зборка основи коробочки. Спочатку склеюємо короткі клапани-крильця. Далі загортаємо в середину і приклеюємо більші клапани ( це ті відрізки, що позначені 4,5см і 1,8 см на фото).


Тепер викроюємо деталі з дизайнерського паперу (я використала дизайнерський папір
"Love story" від ROSA TALENT). Для внутрішньої і зовнішньої обклейки кришки потрібні такі деталі: 10,2х10,2 см - 2 шт, 10,2х1,8 см- 8 шт. ( перший і дригий стовбчик на фото).
Для нижньої частини коробочки потрібні деталі розміром: 9,8х 9,8см - 2 шт, 9,8х4,8 см - 8 шт. (третій і четвертий стовбчик на фото).


Обклеюємо відповідними деталями відповідні сторони коробочки. І отримуємо ось таку цупку і надійну заготовку.


Тепер лишилося найцікавіше! Декорувати:) Для початку трохи мережива.

Згодився залишок карточки, з якої вирізала метеликів. Для об'єму підклеїна на кусок пивного картону. До речі, висічки використала з набору скраппаперу „Floral Poem“ від ROSA TALENT.
Вирубка додасть повітряності і ажурності роботі.


Зі згаданого набору паперу вирізала кілька стрілок, вони додадуть композиції динамічності. Підклеїла шматочки пивного картону для об'єму.


Не обійтися без чіпборду. Погляньте, яка чудово "вписалась" бабка ("стрекоза") з набору чіпборду  "Floral Poem" від ROSA TALENT.


Мережевний бантик для об'єму композиції.


Додамо квітку і полімерну фігурку з метеликом.
В хід йдуть гудзики, півперлинки і бісер. 
Деталі акцентують увагу, об'єднують декор в єдине ціле.


Коробочка готова! Лишилось покласти в неї подарунок і можна сміливо дарувати. З такою коробочкою ви точно будете поміченими. Дякую, що творили разом зі мною. До зустрічі.


Немає коментарів:

Дописати коментар