Пошук по блогу

вівторок, 10 липня 2018 р.

Вітальна листівка від запрошеного дизайнера Людмили Половинко

Доброго дня, Росинки!

З вами я, Людмила Половинко, і сьогодні вам покажу свою новеньку листівку. Я помічаю за собою, що жодна моя робота не робиться без вирізаних елементів. А вирізати я дуже люблю)) і завжди вирізаю багато і з запасом, що вистарчає на декілька проектів. Вирізання для мене це мега релаксійне заняття. Навіть, зараз плануючи відпустку, я планую, що ж взяти з собою повирізати, щоб не сидіти без діла))

Сьогодні я до вас з колекцією дизайнерського паперу від ROSA TALENT "Магія троянд". Ніжні рожеві квіти я вирізала і використала для декору листівки, додала чіпборд, який покрила білою пудрою, мереживо та квіти ручної роботи.Так само як і вирізані елементи, я люблю ще строчку, яка створює рамку і надає завершеності кожній роботі.
Колись, на початку своєї творчості я ніколи не декорувала зворотню сторону листівки, а тепер в мене є обов"язком мінімально прикрасити ще й ззаду, щоб було гарно та естетично.


Маю надію, що незважаючи на літо і брак вільного часу для творчості ви погортали фотографії та надихнулися на створення свого шедевру.

Гарного вам настрою та натхнення!


В роботі використала такі матеріали ROSA TALENT:

2 коментарі: