Пошук по блогу

середа, 11 вересня 2019 р.

Новинка: Лялькові будиночки та гаражі-паркінги для дитячої кімнати від ROSA TALENT!Чудова новина! Асортимент заготовок для оформлення інтер’єру дитячої кімнати від ROSA TALENT доповнений цікавими конструкціями будиночків для ляльок та абсолютними новинками для хлопчиків - гаражами-паркінгами!

Лялькові будиночки та гаражі для дитячої кімнати від ROSA TALENT – це заготовки-конструктори з МДФ і ДВП, які легко скласти та задекорувати в різних техніках: декупаж, розпис фарбами, декорування мозаїкою та ін.

Конструкції розроблені відповідно до останніх тенденцій на ринку: 6 різних типів будиночків для ляльок – з шухлядами для дрібних речей, з дверками, що відкриваються, відкритий з усіх сторін, з терасою, 2-х рівневі та 3-х рівневі гаражі-паркінги для гри та зберігання машинок.

Широкий асортимент дозволить обрати саме ту конструкцію заготовки, яка підійде під Ваші потреби, в залежності від: розміру дитячої кімнати, кількості діток у грі, розмірів іграшок та стилю інтер’єру.Основні властивості:

• Цікаві трендові мотиви розроблені дизайнерами ROSA;

• Легко складаються завдяки простій і чіткій конструкції;

• Матеріал МДФ легко і зручно декорується;

• Містять інструкцію по складанню в кожній заготовці.

Ляльковий будиночок „Амстердам“, МДФ, 71х37х18см, ROSA TALENT


Ляльковий будиночок „Модерн 1“, МДФ, 52х32х32см, ROSA TALENT


Ляльковий будиночок „Модерн 2“, МДФ, 40х42,5х40см, ROSA TALENT


Ляльковий будиночок двоповерховий 2, МДФ, 56х42х42см, ROSA TALENT


Ляльковий будиночок „Класичний“ з шухлядою, МДФ, 70х37х17см, ROSA TALENT


Ляльковий будиночок „Техас“ з терасою, МДФ, 46х52х60см, ROSA TALENT


Гараж-паркінг для машинок дворівневий, МДФ, 60х59х25см, ROSA TALENT


Гараж-паркінг для машинок трирівневий, МДФ, 35,5х57х33см, ROSA TALENTЛялькові будиночки та гаражі-паркінги для дитячої кімнати від ROSA TALENT – це справжня знахідка для молодих мам, які можуть разом з дитиною зібрати і самостійно задекорувати будиночок відповідно до стилю дитячої кімнати та бажаний подарунок для кожної дитини.

А також це цікава річ для декораторів, що виконують роботу на замовлення: оформлення інтер’єрів, фотосесій та створення подарунків.

Дайте волю фантазії із заготовками для декору від ROSA TALENT!


Немає коментарів:

Дописати коментар